Login Pop-up

+389 (0)2 2573 555 // +389 (0)2 2571 123

Контакт

 Стапете во контакт со нас!
Адреса: Улица 34 бр.7 нас.Илинден, 1041 Скопје, Р. Македонија 
Телефон: +389 (0)2 2571 123
Телефон: +389 (0)2 2573 555
+389 (0)2 2572 068 
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  

satralogo

Scroll to top